Ultrapark İleri Tanı Merkezi’ni 14 Ocak 2013 tarihinde tamamen farklı bir konseptle Denizli’de faaliyete geçirdim.

Merkezimizde Türkiye’nin en ileri donanıma ve yazılıma sahip tanı cihazları ile yüksek kalitede sağlık hizmetleri sunuyoruz. Ultrason, Açık MR, Mamografi gibi görüntüleme cihazları ile bir çok radyolojik tetkik yapıyoruz ve aynı gün içerisinde hastalarımıza sonuç raporunu veriyoruz. Meme, tiroid ve prostat biyopsileri ile radyolojik tetkiklerden oluşan check-up hizmetleri de merkezimizin hizmetleri arasında yer alıyor.

Peki Ultrapark’ın farkı nedir? Hemen cevaplayalım. Hastalarımızın daha önce Denizli’de yaptıramadıkları bir çok ileri tetkik ve tanı yöntemini kliniğimizde ileri teknolojiye sahip cihazlarımızla hızlı ve konforlu bir şekilde uygulayarak, çözülemeyen sağlık sorunlarınıza doğru ve hızlı bir şekilde tanı koyabiliyoruz. Tetkik ve tanı için şehir dışına çıkmak ya da doktor doktor gezmek gibi bir derdiniz artık yok. Ultrapark’ta erken tanı ile ilgili sağlık hizmetlerinize ulaşmanız son derece kolay. Ben bir hekim olarak her zaman kendimi hastalarımın yerine koyarak düşünmeye çalışırım. Bu nedenle benim için hasta memnuniyeti, rahatlığı ve konforuna odaklanmak ve sağlık sorunları yaşadıkları günlerde hastalarıma kendilerini değerli ve önemli hissettirmek çok önemli. 

Daima güleryüzlü, iletişim becerisi yüksek bir ekip, şık ve konforlu bir ortam, size kendinizi iyi hissettirecek ikramlarımız ve sizi evinizden ya da işyerinizden alıp merkezimize getiren araçlarımızla sağlığınız ve mutluluğunuz için en iyisini düşünüyoruz.

Randevu İçin Ara